Lesrooster

Roosters

Bekijk hier de roosters per les. Liever het volledige rooster bekijken? Scroll dan een stukje naar beneden

Rooster per les

DagTijdActiviteitPlaatsLeiding
Maandag14:15 – 15.15Gymnastiek Peuters vanaf 3 jaar & groep 1/2Locatie AkkrumJitske Brouwer
Maandag15:15 – 16.15Gymnastiek groep 3Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag14:45 – 15:45Gymnastiek peuters + groep 1/2Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda 
DagTijdActiviteitPlaatsLeiding
Maandag16.15 -17.15Gymnastiek groep 4/5/6/7/8Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag15.45 – 16.45Gymnastiek groep 3Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda
Donderdag16:45 – 17:45Gymnastiek groep 4/5Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda
Donderdag17:45 – 18:45Gymnastiek groep 6/7/8/VOLocatie AldeboarnFroukje Rauwerda
DagTijdActiviteitPlaatsLeiding
Woensdag13:30 – 14:30Gymfit 55+ (oktober t/m april)Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Donderdag19:15 – 20:15Gymfit 55+ (oktober t/m april)Locatie AkkrumJitske Brouwer
DagTijdActiviteitPlaatsLeiding
Maandag17.15 – 19.15Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Woensdag14:30 – 16:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag16:30 – 18:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Donderdag15:15 – 17:15Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag17:15 – 19:15Turnen Selectie  ALocatie AkkrumJitske Brouwer
DagTijdActiviteitPlaatsLeiding
Dinsdag16:00 – 16:45Streetdance groep 3/4/5Locatie AldeboarnMaria Waenink
Dinsdag16:45 – 17:30Streetdance groep 6/7/8Locatie AldeboarnMaria Waenink
Dinsdag17.30 – 18.15Streetdance VOLocatie AldeboarnMaria Waenink
Woensdag15.00 – 15.45Streetdance groep 3/4Locatie AkkrumMarit Leenstra
Woensdag15:45 – 16:30Streetdance groep 5/6Locatie AkkrumMarit Leenstra
Woensdag16:30 – 17:15Streetdance groep 7/8/VOLocatie AkkrumMarit Leenstra
DagTijdActiviteitPlaatsLeiding
Vrijdag16:45 – 17:45FreerunnenLocatie AldeboarnLuci Lantinga
     

Volledig lesrooster

DagTijdActiviteitPlaatsLeiding
Maandag14:15 – 15.15Gymnastiek Peuters vanaf 3 jaar & groep 1/2Locatie AkkrumJitske Brouwer
Maandag15:15 – 16.15Gymnastiek groep 3Locatie AkkrumJitske Brouwer
Maandag16.15 – 17.15Gymnastiek groep 4/5/6/7/8Locatie AkkrumJitske Brouwer
Maandag17.15 – 19.15Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
     
Dinsdag16:00 – 16:45Streetdance groep 3/4/5Locatie AldeboarnMaria Waenink
Dinsdag16:45 – 17:30Streetdance groep 6/7/8Locatie AldeboarnMaria Waenink
Dinsdag17.30 – 18.15Streetdance VOLocatie AldeboarnMaria Waenink
     
Woensdag13:30 – 14:30Gymfit 55+ (oktober t/m april)Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag14:30 – 16:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag16:30 – 18:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag15.00 – 15.45Streetdance groep 3/4Locatie AkkrumMarit Leenstra
Woensdag15:45 – 16:30Streetdance groep 5/6Locatie AkkrumMarit Leenstra
Woensdag16:30 – 17:15Streetdance groep 7/8/VOLocatie AkkrumMarit Leenstra
     
Donderdag15:15 – 17:15Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag17:15 – 19:15Turnen Selectie  ALocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag19:15 – 20:15Gymfit 55+ Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag15:45 – 16:45Gymnastiek peuters + groep 1/2Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda 
Donderdag15.45 – 16.45Gymnastiek groep 3Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda
Donderdag16:45 – 17:45Gymnastiek groep 4/5Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda
Donderdag17:45 – 18:45Gymnastiek groep 6/7/8/VOLocatie AldeboarnFroukje Rauwerda
     
Vrijdag16:45 – 17:45FreerunnenLocatie AldeboarnLuci Lantinga

Onze trainers

Jitske Brouwer

Turnen & gymnastiek

Froukje Rauwerda

Gymnastiek

marco melters

Streetdance/Hip-hop

luci lantinga

Freerunnen

3mfy4sdxun3n44w6p9jmknmkq3gg666adsgzpkadkp4qsmjqpj9awpibioqs8533ruyq5gm62z67fhpvny4gmj7tkinp9h69jxw