Lesrooster

Roosters

Bekijk hier de roosters per les. Liever het volledige rooster bekijken? Scroll dan een stukje naar beneden

Rooster per les

Dag

Tijd

Activiteit

Plaats

Leiding

Maandag
14:15 – 15.15Gymnastiek Peuters & groep 1/2/3Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag

14.45 – 15.45

Gymnastiek peuters / groep 1 en 2

Locatie Aldeboarn

Froukje Rauwerda 

Dag

Tijd

Activiteit

Plaats

Leiding

Maandag
15.15 – 16.15Gymnastiek groep 4/5Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag
15:45 – 16:45Gymnastiek groep 3/4/5Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda
Donderdag

16:45 – 17:45

17:45 – 18.45

Gymnastiek groep 6 en 7

Gymnastiek groep 8 en VO

Locatie Aldeboarn

Locatie Aldeboarn

Froukje Rauwerda

Froukje Rauwerda

Vrijdag
15:00 – 16:00Gymnastiek groep 6/7/8/VOLocatie AkkrumJitske Brouwer

Dag

Tijd

Activiteit

Plaats

Leiding

Woensdag
13:30 – 14:30

Gymfit 55+ (oktober t/m april)

Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Donderdag
19.15 – 20.15Gymfit 55+ (oktober t/m april)Locatie AkkrumJitske Brouwer

Dag

Tijd

Activiteit

Plaats

Leiding

Woensdag
14:30 – 16:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag
16:30 – 18:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Donderdag
15:15 – 17:15Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag
17:15 – 19:15Turnen Selectie  ALocatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag
16:00 – 17:00Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag
17:00 – 18:00Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Dag
Tijd
Activiteit
Plaats
Leiding
Maandag
16:15 – 17:15Turnen Selectie BLocatie AkkrumJitske Brouwer

Dag

Tijd

Activiteit

Plaats

Leiding

Dinsdag
16:00 – 16:45Streetdance groep 3 – 8Locatie AldeboarnKyara Krans
Dinsdag
16:45 – 17:30Streetdance Voortgezet OnderwijsLocatie AldeboarnKyara Krans
Woensdag

15.00 – 15.45

15:45 – 16:30

Streetdance groep 3/4

Streetdance groep 5/6

Locatie Akkrum

Locatie Akkrum

Marit Leenstra

Marit Leenstra

Woensdag
16:30 – 17:15Streetdance groep 7/8/VOLocatie AkkrumMarit Leenstra

Volledig lesrooster

Dag

Tijd

Activiteit

Plaats

Leiding

Maandag14:15 – 15.15Gymnastiek Peuters & groep 1/2/3Locatie AkkrumJitske Brouwer
Maandag15.15 – 16.15Gymnastiek groep 4/5Locatie AkkrumJitske Brouwer
Maandag16.15 – 17.15Turnen Selectie BLocatie AkkrumJitske Brouwer
     
Dinsdag16:00 – 16:45Streetdance groep 3-8Locatie AldeboarnKyara Krans
Dinsdag16:45 – 17:30Streetdance groep Voortgezet OnderwijsLocatie AldeboarnKyara Krans
     
Woensdag13:30 – 14:30Gymfit 55+ (1 oktober t/m eind april) Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag14:30 – 16:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag16:30 – 18:30Turnen Selectie A Locatie AldeboarnJitske Brouwer
Woensdag

15.00 – 15.45

15:45 – 16:30

Streetdance groep 3/4

Streetdance groep 5/6

Locatie Akkrum

Locatie Akkrum

Marit Leenstra

Marit Leenstra

Woensdag16:30 – 17:15Streetdance groep 7/8/VOLocatie AkkrumMarit Leenstra
     
Donderdag15:15 – 17:15Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag17:15 – 19:15Turnen Selectie  ALocatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag19:15 – 20:15Gymfit 55+Locatie AkkrumJitske Brouwer
Donderdag

14.45 – 15.45

15:45 – 16:45

Gymnastiek peuters / groep 1 en 2

Gymnastiek groep 3, 4 en 5

Locatie Aldeboarn

Locatie Aldeboarn

Froukje Rauwerda 

Froukje Rauwerda

Donderdag16:45 – 17:45Gymnastiek groep 6 en 7Locatie AldeboarnFroukje Rauwerda 
Donderdag17:45 – 18:45Gymnastiek groep groep 8 en VOLocatie AldeboarnFroukje Rauwerda 
     
Vrijdag15:00 – 16:00Gymnastiek groep 6/7/8/VOLocatie AkkrumJitske Brouwer
Vrijdag16:00 – 18:00Turnen Selectie A Locatie AkkrumJitske Brouwer

Onze trainers

Jitske Brouwer

Turnen & gymnastiek

Froukje Rauwerda

Gymnastiek

Marit Leenstra

Streetdance/Hip-hop

Kyara Krans

Streetdance/Hip-hop