Turn on Tour springwedstrijd te Lemmer.
5 verschillende teams deden zaterdag 29 november mee aan de springwedstrijden. Hierbij heeft G.V Hercules twee maal goud en twee maal brons gehaald en nog een vierde plaats.
In de ochtend wedstijd zat de senioren groep level 3, zij sprongen met een team van 5 turnsters. Ieder team kwam uit op drie verschillende onderdelen waarna alle punten bij elkaar opgeteld werden en hier uit werden de prijs winnaars bekend gemaakt.
De senioren sprongen erg netjes en dit werd beloond met de gouden medaille en een mooie beker.
In de middag wedstrijd sprongen er 2 teams bij de Junioren level 6.
Team “Allen voor één” en “Samen sterk” behaalden in hun wedstrijd beide de 3e plaats. Zij hadden veel concurrentie van andere teams daarom was het ook super knap dat ze de derde plek behaalden.
Ook in de middag wedstrijd zat het tweede senioren team van G.V Hercules. Zij kwamen uit op level 4. Ook deze turnsters sprongen erg goed. Zij mochten ook de gouden medaille en beker in ontvangst nemen.
Het laatste team, ‘Geef nooit op’ , mocht pas laat in de middag in actie komen. Dit viertal kwam uit bij de junioren level 5. Deze meisjes moesten moeilijke sprongen springen maar hebben het erg goed gedaan. Zij eindigden op de vierde plek, wat een erg goede prestatie was!
Iedereen gefeliciteerd met jullie behaalde succes!









