Wedstrijden

Voor wedstrijd programma klik op:

KNGU Noord

En zie dan op niveau en datum.

Indeling wedstrijden G.V Hercules turnen dames seizoen (klik hier)

 

Turnwedstrijden 2017/2018


  • 04-11-2017 Groepsspringen D & E te Nieuwehorne (programma)
  • 11-11-2017 F.K Groepsspringen D (Groepen die zich geplaatst hebben) te Nieuwehorne. (programma)
  • 25-11-2017 F.K Groepsspringen C te Surhuisterveen.(programma)
  • 27 01-2017 Level up Senior Turnen (ovb)                   (programma)
  • 03-02-2017 Plaatsing Senior C te Utrecht                   (programma)
  • 03-02-2017 Wedstrijd groep 2 te Ureterp.                   (programma)
  • 10-02-2017 Wedstrijd groep 4 te                                 (programma)
  • 11-02-2017 Wedstrijd groep 4 te                                 (programma)
  • 17-02-2017 Level up Senior Turnen (ovb)                   (programma)
  • 17-02-2017 Wedstrijd groep 5 te                                 (programma)
  • 18-02-2017 Wedstrijd groep 5 te                                  (programma)
  • 24-02-2017 Wedstrijd groep 3 te Ureterp                     (programma)
  • 10-03-2017 Wedstrijd groep 2 te Nieuwehorne            (programma)
  • 17-03-2017 FK Level up                                              (programma)
  • 24-03-2017 Wedstrijdgroep 3 te Wolvega                    (programma)
  • 07-04-2017 Wedstrijdgroep 1 Fun te Drachten            (programma)
  • 14-04-2017 Level up Groepsspringen                          (programma)
  • 14-04-2017 Wedstrijdgroep 4 te Nieuwehorne              (programma)
  • 15-04-2017 Wedstrijdgroep 4 te Nieuwehorne              (programma)
  • 21-04-2017 Wedstrijdgroep 5 te Nieuwehorne              (programma)
  • 22-04-2017 Wedstrijdgroep 5 te Nieuwhorne                (programma)
  • 19-05-2017 FK Wedstrijdgroep 2                                  (programma)
  • 26-05-2017 FK Wedstrijdgroep 3                                  (programma)
  • 02-06-2017 FK Wedstrijdgroep 4                                  (programma)
  • 02-06-2016 NK Senior C te Rotterdam                          (programma)
  • 09-06-2017 FK Wedstrijdgroep 5                                  (programma)