Lesrooster

Dag Tijd Activiteit Plaats Leiding
Maandag 15:15 - 16:15 Gymnastiek Peuters / groep 1/2
Locatie Akkrum Vacant
Maandag 16:15 - 17:15 Gymnastiek groep 3/4
Locatie Akkrum
Vacant
Maandag 18:15 - 19:15 Gymnastiek meisjes groep 5
Lokatie Akkrum Vacant



Dinsdag 17:30 - 18:15 Streetdance groep 3/4/5
Locatie Aldeboarn Monika Zijlma
Dinsdag 18:15 - 19:00 Sreetdance groep 6/7/8/VO
Locatie Aldeboarn Monika Zijlma
Dinsdag 19:00 - 20:00 Jazz
Locatie Aldeboarn Monika Zijlma



Woensdag 14:30 - 16:30 Turnen selectie A/niveau D4/D5
Locatie Aldeboarn Jitske Brouwer
Woensdag 16:30 - 18:30 Turnen selectie A keuze F,G,H
Locatie Aldeboarn Jitske Brouwer
Woensdag 18:45 - 19:45 Wintergym 55+ (oktober t/m maart)
Locatie Aldeboarn Brigitta Spierings
Woensdag 14:15 - 15:00 Streetdance groep 3/4
Locatie Akkrum Monika Zijlma
Woensdag 15:00 - 15:45 Streetdance groep 5/6
Locatie Akkrum Monika Zijlma
Woensdag 15:45 - 16:30 Streetdance groep 6/7
Locatie Akkrum Monika Zijlma
Woensdag 16:30 - 17:15 Streetdance groep 8/VO
Locatie Akkrum Monika Zijlma


Donderdag 15:15 - 17:15 Turnenselectie A /D4/D3/D2
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 17:15 - 18:15 Gymnastiek groep 7/8/VO
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 18:15 - 19:15 Turnen selectie A / selectie B vanaf groep 7
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 19:15 - 20:15 Turnen selectie A / niveau E,F,G
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 20:15 - 21:15 Bewegen voor ouderen
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 14:45 - 15:45 Gymnastiek peuters groep 1
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 15:45 - 16:45 Gymnastiek groep 2
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 16:45 - 17:45 Gymnastiek groep 3/4
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 17:45 - 18:45 Gymnastiek groep 5/6/7
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 18:45 - 19:45 Gymnastiek groep 8/VO
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda

Vrijdag 14:15 - 15:15 Gymnastiek groep 6
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 15:15 - 16:15 Turnen selectie B groep 3 t/m 6
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 16:15 - 17:15 Turnen selectie A/D4/D3/D2
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 17:15 - 18:15 Turnen selectie A/D4/D3/D2
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 18:15 - 19:15 Spring groep VO / B,C,D
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 19:15 - 20:15 Turnen selectie A niveau D,E
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 15:00 - 16:00 Freerunning Groep A
Locatie Aldeboarn Hotse Dekker
Vrijdag 16:00 - 17:00 Freerunning Groep B
Locatie Aldeboarn Hotse Dekker