Lesrooster

Dag Tijd Activiteit Plaats Leiding
Maandag 15:15 - 16:15 Gymnastiek Peuters & groep 1/2
Locatie Akkrum Nynke Annema
Maandag 16:15 - 17:15 Gymnastiek groep 3/4
Locatie Akkrum
Nynke Annema



Dinsdag 17:30 - 18:15 Streetdance groep 3/4/5
Locatie Aldeboarn Kyara Krans
Dinsdag 18:15 - 19:00 Sreetdance groep 6/7/8/VO
Locatie Aldeboarn Kyara Krans
Dinsdag 19:00 - 19:45 Jazz
Locatie Aldeboarn Kyara Krans



Woensdag 14:30 - 16:30 Turnen Selectie A Training
Locatie Aldeboarn Jitske Brouwer
Woensdag 16:30 - 18:30 Turnen Selectie A Training
Locatie Aldeboarn Jitske Brouwer
Woensdag 18:40 - 19:40 Wintergym voor ouderen (oktober t/m april)
Locatie Aldeboarn Brigitta Spierings
Woensdag 14:15 - 15:00 Streetdance groep 3/4
Locatie Akkrum Marit Leenstra
Woensdag 15:00 - 15:45 Streetdance groep 5/6
Locatie Akkrum Marit Leenstra
Woensdag 15:45 - 16:30 Streetdance groep 6/7
Locatie Akkrum Marit Leenstra
Woensdag 16:30 - 17:15 Streetdance groep 8/VO
Locatie Akkrum Marit Leenstra


Donderdag 15:15 - 16:15 Turn Selectie A extra Training
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 16:15 - 17:15 Turn Selectie A Training
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 17:15 - 18:15 Turn Selectie  A & B / oudsten
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 18:15 - 19:15 Turn Selectie Training keuze oefenstof
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 19:15 - 20:15 Turn Selectie Training keuze oefenstof
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 20:15 - 21:15 Bewegen voor ouderen
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 14:45 - 15:45 Gymnastiek peuters / groep 1
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 15:45 - 16:45 Gymnastiek groep 2
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 16:45 - 17:45 Gymnastiek groep 3/4
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 17:45 - 18:45 Gymnastiek groep 5/6
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 18:45 - 19:45 Gymnastiek groep 7/8/VO
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda

Vrijdag 14:30 - 15:30 Gymnastiek groep 5,6,7 & 8
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 15:30 - 16:30 Turn Selectie B jongste meiden/jongens
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 16:30 - 17:30 Turn Selectie A Training
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 17:30 - 18:30 Turn Selectie A Training
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 18:30 - 19:30 Turn Selectie Training keuze oefenstof
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 15:00 - 16:00
Freerunning
Locatie Akkrum Hotse Dekker
Vrijdag 16:00 - 17:00 Freerunning
Locatie Aldeboarn Hotse Dekker