Lesrooster

Dag Tijd Activiteit Plaats Leiding
Maandag 15:15 - 16:15 Gymnastiek Peuters / groep 1/2
Locatie Akkrum Froukje Rauwerda
Maandag 16:15 - 17:15 Gymnastiek groep 3/4
Locatie Akkrum
Froukje Rauwerda
Maandag 17:15 - 18:15 Gymnastiek groep 3/4
Lokatie Akkrum Froukje Rauwerda
Maandag 18:15 - 19:15 Gymnastiek meisjes groep 5
Lokatie Akkrum Froukje Rauwerda



Dinsdag 16:45 - 17:30 Streetdance groep 3/4/5
Locatie Aldeboarn Wim Doerga
Dinsdag 17:30 - 18:15 Sreetdance groep 6/7
Locatie Aldeboarn Wim Doerga
Dinsdag 18:15 - 19:00 Streetdance groep 8/VO
Locatie Aldeboarn Wim Doerga
Dinsdag 19:00 - 20:00 Jazz
Locatie Aldeboarn Wim Doerga



Woensdag 14:30 - 16:30 Turnen selectie A/niveau D4/D5
Locatie Aldeboarn Jitske Brouwer
Woensdag 16:30 - 18:30 Turnen selectie A jeugd keuze oefenstof F,G,H
Locatie Aldeboarn Jitske Brouwer
Woensdag 18:45 - 19:45 Wintergym 55+ (oktober t/m maart)
Locatie Aldeboarn Brigitta Spierings
Woensdag 14:15 - 15:00 Streetdance groep 3/4
Locatie Akkrum Marit Leenstra
Woensdag 15:00 - 15:45 Streetdance groep 5/6
Locatie Akkrum Marit Leenstra
Woensdag 15:45 - 16:30 Streetdance groep 5/6/7/8
Locatie Akkrum Marit Leenstra
Woensdag 16:30 - 17:15 Streetdance groep 7/8/VO
Locatie Akkrum Marit Leenstra


Donderdag 15:15 - 17:15 Turnenselectie A/D4/D3/D2
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 17:15 - 18:15 Selectie B groep 6/7/8
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 18:15 - 19:15 Turnen selectie junioren / senioren
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 19:15 - 20:15 Turnen selectie junioren / senioren
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 20:15 - 21:15 Bewegen voor ouderen
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Donderdag 14:45 - 15:45 Gymnastiek peuters vanaf 2 jaar en groep 1 (jongsten)
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 15:45 - 16:45 Gymnastiek groep 1 (oudsten) en groep 2
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 16:45 - 17:45 Gymnastiek groep 3/4
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 17:45 - 18:45 Gymnastiek groep 5/6
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda
Donderdag 17:45 - 18:45 Gymnastiek groep 7/8/VO
Locatie Aldeboarn Froukje Rauwerda

Vrijdag 14:15 - 15:15 Turnen selectie B groep 3/4/5
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 15:15 - 16:15 Gymnastiek groep 6/7/8
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 16:15 - 17:15 Turnen selectie A/D4/D3/D2 + extra uren trainen
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 17:15 - 18:15 Turnen selectie A/D4/D3/D2 + extra uren trainen
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 18:15 - 20:15 Turnen selectie junioren & senioren
Locatie Akkrum Jitske Brouwer
Vrijdag 15:00 - 16:00 Freerunning Groep A
Locatie Aldeboarn Hotse Dekker
Vrijdag 16:00 - 17:00 Freerunning Groep B
Locatie Aldeboarn Hotse Dekker